NANO SHINING HIGH GLOSS


این نسل جدید از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش P.V.D.F  را با ساختار مایکرو یا نانو ترکیب کند که حاصل آن ورقی با دفع فوق العاده گرد و غبار و ضد رطوبت همراه با ویژگی منحصر به فرد درخشندگی خیره کننده می باشد.

در برخی از پروژه ها از درزگیر سیلیکون استفاده می شود که در مدت زمان طولانی بر اثر قطرات باران لکه های سیاهی ایجاد می کند که تمیز کردن آن بسیار دشوار است پس از آن به شدت ظاهر نما را تحت تاثیر قرار می دهد .در حال حاضر ورقهای کامپوزیت نانو این مشکل را حل کرده اند. این تکنولوژی برتر این امکان را فراهم می کند که ذرات گرد و غبار در هوا بر روی سطح ورق باقی نماند و نیز به کمک قطرات باران سطح ورق تمیز می شود و سطح درخشان ورق کامپوزیت دوباره نمایان میگردد. در نتیجه در  هزینه های سنگین تمیز کردن نما  صرفه جویی می شود. سطح خارجی ورقهای کامپوزیت نانو ، شاینینگ و های گلاس نانو بوند با بهره مندی از تکنولوژی برتر نانو براقیت و درخشندگی خیره کننده ای نسبت به ورقهای   P.V.D.F/NANO معمولی دارا می باشد.

این ورقها ضمن دارا بودن  خواص ممتازی نظیر استحکام مناسب ، رنگهای متنوع و غیره ، به دلیل وجود یک لایه رنگ نانو از خصوصیات منحصر به فردی نظیر پاکیزگی طولانی مدت ، مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشند .کالر4

این فناوری برتر، تلالوء و براقیت چشمگیری  را به همراه سطحی متالیک برای این محصولات به ارمغان می آورد، که ضمن دادن جلوه و درخشندگی ویژه به نمای پروژه ها، پاکیزگی آسان را به همراه دارد که مورد  استقبال بسیاری از طراحان ومعماران برجسته قرار گرفته است.

کاربردها:

پوشش نمای با پانزده سال ضمانت نامه معتبر ،به ویژه  برای مناطق باران خیز، مناطق کویری به دلیل وجود ذرات معلق گرد و غبار فراوان و مناطق مرطوب،  ، تعویض نماهای قدیمی ، قابهای پنجره ها ، سقف و پارتیشن بندی سر در فروشگاهها ، فریم ها و درب منازل ، ستون ها ، غرفه و استندهای نمایشگاهی ،…..

کالر5